Kannor 1700-tal

Kannor 1700-tal
Kannor 1700-tal
Kannor 1700-tal
Kannor 1700-tal
Kannor 1700-tal
Kannor 1700-tal
Kannor 1700-tal
Kannor 1700-tal

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KANNOR, 2 st, flintgods, 1700-tal, med lock, höjd ca 14 cm

Skador, lagningar

568422

2018-09-09