Klubbat för:
4 200 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
MÄRKLIN ELLOK, "KROKODIL" 3015, spår Ho, 1960-tal
Zustandsbeschreibung
Skadad fabriksförpackning medföljer, obetydliga skador
568424
2018-09-08
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner