Märklin ellok 3015

Märklin ellok 3015
Märklin ellok 3015
Märklin ellok 3015
Märklin ellok 3015
Märklin ellok 3015
Märklin ellok 3015
Märklin ellok 3015
Märklin ellok 3015
Märklin ellok 3015
Märklin ellok 3015

Klubbat för:

4 200 SEK

Schätzwert

4 000 SEK

Beschreibung

MÄRKLIN ELLOK, "KROKODIL" 3015, spår Ho, 1960-tal

Zustandsbeschreibung

Skadad fabriksförpackning medföljer, obetydliga skador

568424

2018-09-08