Vitrinskåp rokokostil

Vitrinskåp rokokostil
Vitrinskåp rokokostil
Vitrinskåp rokokostil
Vitrinskåp rokokostil
Vitrinskåp rokokostil
Vitrinskåp rokokostil
Vitrinskåp rokokostil
Vitrinskåp rokokostil
Vitrinskåp rokokostil
Vitrinskåp rokokostil

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

VITRINSKÅP, rokokostil, sannolikt Italien, 1900-talets mitt, rikt skuren dekor i valnöt, inredning med hyllplan, höjd ca 177, bredd 124 cm

Smärre slitage, nyckel medföljer

568427

2018-09-06