Servisdelar Meissen

Servisdelar Meissen
Servisdelar Meissen
Servisdelar Meissen
Servisdelar Meissen
Servisdelar Meissen
Servisdelar Meissen
Servisdelar Meissen
Servisdelar Meissen
Servisdelar Meissen
Servisdelar Meissen

Klubbat för:

15 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

MEISSEN, servis, 56 dlr, porslin med dekor av gröna blommor samt guldkant, 1900-tal, bestående av: 12 mattallrikar, 12 djupa tallrikar, 12 lunchtallrikar, desserttallrikar, äggkopp, såsbåt, 3 uppläggningsfat, 3 uppläggningsskålar

Mindre repor förkommer

568438

2018-09-11