Servisdelar Meissen
Klubbat för:
15 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
MEISSEN, servis, 56 dlr, porslin med dekor av gröna blommor samt guldkant, 1900-tal, bestående av: 12 mattallrikar, 12 djupa tallrikar, 12 lunchtallrikar, desserttallrikar, äggkopp, såsbåt, 3 uppläggningsfat, 3 uppläggningsskålar
Mindre repor förkommer
568438
2018-09-11