Gunnar Wiberg olja

Gunnar Wiberg olja
Gunnar Wiberg olja
Gunnar Wiberg olja
Gunnar Wiberg olja

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUNNAR WIBERG (1894-1969): Landsbygdsvy med utsikt mot berg och vatten, signerad samt daterad G.Wiberg - 49, olja på duk, 34x39 cm

568458

2018-09-06