Ljusstake

Ljusstake
Ljusstake
Ljusstake
Ljusstake
Ljusstake
Ljusstake
Ljusstake
Ljusstake

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LJUSSTAKE, 1700-tal, barock, mässing, spiralvridet ben, oktagonal fot, höjd ca 23 cm

Slitage, mindre bucklor

568482

2018-09-06