Lars Huck

Lars Huck
Lars Huck
Lars Huck
Lars Huck
Lars Huck
Lars Huck

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LARS HUCK HULTGREN (född 1931): Relief, signerad och daterad Huck -64, bemålad trä höjd ca 52x38 cm

spricka

568492

2018-09-09