Poul Cadovius bord Mygge

Poul Cadovius bord Mygge
Poul Cadovius bord Mygge
Poul Cadovius bord Mygge
Poul Cadovius bord Mygge

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

POUL CADOVIUS & SUSANNE FJELDSØE, bord, Mygge, trumpetunderrede och kantlist i polerad aluminium, mönstrad skiva i akrylemalj, Cado, Danmark, 1970-tal, brickmärkt, höjd ca 70, Ø 118 cm

Bruksslitage, skivan med repor/märken

568495

2018-09-06