Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
JOANNES CHRISTOFFEL VAARBERG (Holland 1825-1871): Interiör med ung kvinna, pojke och hund, signerad J C Vaarberg, olja på pannå, 21x18 cm.
spricka i pannån, färgbortfall
568507
2018-10-23
Gör en kostnadsfri värdering här