Juliusz Slabiak oljemålning

Juliusz Slabiak oljemålning
Juliusz Slabiak oljemålning
Juliusz Slabiak oljemålning
Juliusz Slabiak oljemålning
Juliusz Slabiak oljemålning
Juliusz Slabiak oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JULIUSZ SLABIAK (Polen, 1917-1973) skogsscen med vildsvinsjakt, signerad Juliusz Slabiak, Krakow, olja på duk, ca 49x76 cm

Skador till ramen

568512

2018-09-06