Matbord och 4 stolar Danmark

Matbord och 4 stolar Danmark
Matbord och 4 stolar Danmark
Matbord och 4 stolar Danmark
Matbord och 4 stolar Danmark
Matbord och 4 stolar Danmark
Matbord och 4 stolar Danmark
Matbord och 4 stolar Danmark
Matbord och 4 stolar Danmark
Matbord och 4 stolar Danmark
Matbord och 4 stolar Danmark

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 500 SEK

TREMAN, Danmark, matbord med kryssunderrede i betsad bok, bordsskiva fanerad i mahogny, utdragbara stöd för extraskivor á ca 45 cm (medföljer), 4 stolar i betsad bok med textilklädda sitsar, brickmärkta, 1950-tal, sitthöjd ca 45 cm, bordshöjd ca 72,5, 150 x 80 cm

Bruksslitage, skivan med blekningar

568513

2018-09-06