Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
JULIUSZ SLABIAK (Polen, 1917-1973) skogsscen med häst och vagn, signerad Juliusz Slabiak, Krakow, olja på duk, ca 50x76 cm
Sitter löst i ramen
568514
2018-09-06
Gör en kostnadsfri värdering här