Nils Kreuger olja landskap med hästar

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

NILS KREUGER (1858-1930): Landskap med häst, krita på pannå, signerad och daterad 16:e juli 1916, bildstrl 26 x 37 cm

568518

2018-09-06