Axel Einar Hjorth 16 stolsdynor

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AXEL EINAR HJORTH, stolsdynor, 16 st., till modell Lovö, stoppade med krollsplint, delvis original textilklädsel, delvis senare, 1930-tal, ca 40 x 47 cm

Varierande slitage/skador

568522

2018-09-06