Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
AXEL EINAR HJORTH, stolsdynor, 16 st., till modell Lovö, stoppade med krollsplint, delvis original textilklädsel, delvis senare, 1930-tal, ca 40 x 47 cm
Varierande slitage/skador
568522
2018-09-06
Gör en kostnadsfri värdering här