Matgrupp 1940-tal
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MATGRUPP, 5 dlr, Bodafors, SMF, 1940-tal, bonat lövträ, runt bord med central pelarfot, höjd 74, diameter 115 cm, 3 iläggsskivor 45 cm vardera, maxlängd ca 250 cm, 4 stolar med genombruten rygg, klädsel i strukturvävd sammetstextil, sitthöjd ca 43 CM
Bruksslitage, repor, färgskiftningar
568552
2018-09-07