Matgrupp 1940-tal

Matgrupp 1940-tal
Matgrupp 1940-tal
Matgrupp 1940-tal
Matgrupp 1940-tal
Matgrupp 1940-tal
Matgrupp 1940-tal
Matgrupp 1940-tal
Matgrupp 1940-tal
Matgrupp 1940-tal
Matgrupp 1940-tal

Klubbat för:

3 200 SEK

2 000 SEK

MATGRUPP, 5 dlr, Bodafors, SMF, 1940-tal, bonat lövträ, runt bord med central pelarfot, höjd 74, diameter 115 cm, 3 iläggsskivor 45 cm vardera, maxlängd ca 250 cm, 4 stolar med genombruten rygg, klädsel i strukturvävd sammetstextil, sitthöjd ca 43 CM

Bruksslitage, repor, färgskiftningar

568552

2018-09-07