Sekretär

Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär

Klubbat för:

1 300 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

SEKRETÄR, rokokostil, 1800-talets andra hälft, invändigt med lådor, höjd 98, 88x57 cm

Zustandsbeschreibung

slitage, nyckel saknas

568570

2018-09-12