Klubbat för:
1 300 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
SEKRETÄR, rokokostil, 1800-talets andra hälft, invändigt med lådor, höjd 98, 88x57 cm
Zustandsbeschreibung
slitage, nyckel saknas
568570
2018-09-12
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner