Spegel med konsollbord

Spegel med konsollbord
Spegel med konsollbord
Spegel med konsollbord
Spegel med konsollbord
Spegel med konsollbord
Spegel med konsollbord
Spegel med konsollbord
Spegel med konsollbord
Spegel med konsollbord
Spegel med konsollbord
Spegel med konsollbord
Spegel med konsollbord
Spegel med konsollbord
Spegel med konsollbord
Spegel med konsollbord
Spegel med konsollbord

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL MED KONSOLBORD, 1900-talets första hälft, konsolbordet med stenskiva, höjd 73 samt 180 cm

Slitage, krön med lagning

568576

2018-09-12