Bror Wikström
Valmis
2018-09-10
568585
| Korkein tarjous | 1 500 SEK |
| Arviointi | 2 500 SEK |
BROR WIKSTRÖM (1900-tal): Komposition, signerad och daterad Bror Wikström -63, olja på duk, ca 91x130 cm