Bror Wikström

Bror Wikström
Bror Wikström
Bror Wikström
Bror Wikström
Bror Wikström
Bror Wikström

Klubbat för:

1 500 SEK

Schätzwert

2 500 SEK

Beschreibung

BROR WIKSTRÖM (1900-tal): Komposition, signerad och daterad Bror Wikström -63, olja på duk, ca 91x130 cm

Zustandsbeschreibung

568585

2018-09-10