Klubbat för:
1 500 SEK
Schätzwert
2 500 SEK
Beschreibung
BROR WIKSTRÖM (1900-tal): Komposition, signerad och daterad Bror Wikström -63, olja på duk, ca 91x130 cm
Zustandsbeschreibung
568585
2018-09-10
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner