Heriz

Heriz
Heriz
Heriz
Heriz

Klubbat för:

17 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ORIENTMATTA, Heriz, tidigt 1900-tal, medaljong, ca 287x205 cm

omfattande malskador, skador, slitage

568586

2018-09-11