Royal Copenhagen servisdelar Blå Vifte
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ROYAL COPENHAGEN, kaffe/teservis, 66 dlr, "Blå Vifte", bestående av: 12 kaffekoppar, 7 tekoppar, 12+8 fat, 12+4 assietter, 4 äggkoppar, 2 kannor, sockerskål med lock, gräddsnipa, 2 serveringsfat samt tallrik
Assiet med nagg, smärre repor förekommer
568589
2018-09-11