Axel Wannberg skrivbord

Axel Wannberg skrivbord
Axel Wannberg skrivbord
Axel Wannberg skrivbord
Axel Wannberg skrivbord
Axel Wannberg skrivbord
Axel Wannberg skrivbord
Axel Wannberg skrivbord
Axel Wannberg skrivbord

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

2 000 SEK

AXEL WANNBERG, skrivbord, samtida, benställning av massiv ek, skiva fanerad med ek, höjd ca 73,5, 140x80 cm

Bruksslitage, mindre repor, rester av färg, ej funktionstestad

568591

2018-09-07