Spegel med trymå

Spegel med trymå
Spegel med trymå
Spegel med trymå
Spegel med trymå
Spegel med trymå
Spegel med trymå
Spegel med trymå
Spegel med trymå
Spegel med trymå
Spegel med trymå
Spegel med trymå
Spegel med trymå

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SPEGEL MED TRYMÅ, 1800-tal, förgylld, total höjd 245 cm

nogot skev, mindre slitage

568592

2018-09-12