Elastolin figurer

Elastolin figurer
Elastolin figurer
Elastolin figurer
Elastolin figurer
Elastolin figurer
Elastolin figurer
Elastolin figurer
Elastolin figurer
Elastolin figurer
Elastolin figurer
Elastolin figurer
Elastolin figurer
Elastolin figurer
Elastolin figurer

Klubbat för:

750 SEK

1 200 SEK

ELASTOLIN FIGURER, 1930-40-tal, 18 st, bestående av soldater, musicerande, klättrande, bärande på skadad, , paddelförsedd, mm, 7 udda figurer, bl.a Lineol soldat med kikare medföljer

Elastolin fabriksförpackning medföljer, diverse skador

568596

2018-09-12