Elastolin figurer
Klubbat för:
750 SEK
1 200 SEK
ELASTOLIN FIGURER, 1930-40-tal, 18 st, bestående av soldater, musicerande, klättrande, bärande på skadad, , paddelförsedd, mm, 7 udda figurer, bl.a Lineol soldat med kikare medföljer
Elastolin fabriksförpackning medföljer, diverse skador
568596
2018-09-12