Flasköppnare "Ducky"

Flasköppnare
Flasköppnare
Flasköppnare
Flasköppnare
Flasköppnare
Flasköppnare
Flasköppnare
Flasköppnare

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FLASKÖPPNARE, "Ducky", vitmetall, sannolikt inköpt på Firma Svenskt Tenn, märkt Ducky Paris

Slitage, repor

568597

2018-09-07