Gamla Santessonska Tenngjuteriet tennfigurer
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GAMLA SANTESSONSKA TENNGJUTERIET TENNFIGURER, 1910-30-tal, 48 "Svensk manöver", 12 "indianer", 10+10 "Ryskt artilleri"
4 st fabriksförpackningar medföljer, diverse skador, delvis ej kompletta
568603
2018-10-14