Gamla Santessonska Tenngjuteriet tennfigurer

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GAMLA SANTESSONSKA TENNGJUTERIET TENNFIGURER, 1910-30-tal, 48 "Svensk manöver", 12 "indianer", 10+10 "Ryskt artilleri"

4 st fabriksförpackningar medföljer, diverse skador, delvis ej kompletta

568603

2018-10-14