Oidentifierad konstnär 1600-tal oljemålning

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (sannolikt spansk skola, 1600-tal): Porträtt av herreman, bär påskrift, olja på duk, 63,5x49,5 cm

Dubblerad och renoverad

568606

2018-09-12