Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (sannolikt spansk skola, 1600-tal): Porträtt av herreman, bär påskrift, olja på duk, 63,5x49,5 cm
Dubblerad och renoverad
568606
2018-09-12
Gör en kostnadsfri värdering här