Glasservis Kosta ´Koskull´
Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
GLASSERVIS, "Koskull", glasservis, 48 dlr, Kosta 1977, ovoid kupa och fyrkantig fot, benet fasettslipat, kupan med graverad blomstergirland, signerade Kosta Koskull 1977 Limited Edition, bestående av: 12 champagne, 12 selter, 12 vitvin och 12 starkvin, 2 karaffer medföljer
Tillhörande vitrinskåp till servis medföljer
5 champagne med nagg, 1 starkvin med nagg, 1 selter med nagg
568608
2018-09-11