Glasservis Kosta ´Koskull´

Glasservis Kosta ´Koskull´
Glasservis Kosta ´Koskull´
Glasservis Kosta ´Koskull´
Glasservis Kosta ´Koskull´
Glasservis Kosta ´Koskull´
Glasservis Kosta ´Koskull´

Klubbat för:

4 600 SEK

Arviointi

5 000 SEK

Kuvaus

GLASSERVIS, "Koskull", glasservis, 48 dlr, Kosta 1977, ovoid kupa och fyrkantig fot, benet fasettslipat, kupan med graverad blomstergirland, signerade Kosta Koskull 1977 Limited Edition, bestående av: 12 champagne, 12 selter, 12 vitvin och 12 starkvin, 2 karaffer medföljer

Tillhörande vitrinskåp till servis medföljer

Kuntoraportti

5 champagne med nagg, 1 starkvin med nagg, 1 selter med nagg

568608

Päivämäärä:

2018-09-11