Stilleben

Stilleben
Stilleben
Stilleben
Stilleben

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MAGDA RINGIUS (1894-1979): Stilleben, signerad M Ringius, olja på duk, 46x58 cm

568609

2018-09-12