Alf Lindberg Göteborg Konstsamling Karlzén
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ALF LINDBERG (1905-1990): "Sommarkväll, Göteborg", signerad Alf Lindberg, olja på duk, ca 38x54 cm,
Läs mer
568619
2018-09-23