Gideon Börje oljemålning Konstsamling Karlzén

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

GIDEON BÖRJE (1891-1965): "Haverdal, Halland" -spatserande figur, signerad G Börje, olja på duk, ca 65x81 cm,

Läs mer

568620

2018-09-23