Sven-Olof Ehrén 3 färgträsnitt

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SVEN-OLOF EHRÈN (1927-2004), motiv över Slussen. Gamla Stan ocg Skeppsbron, signerade Svenolov Ehrén 80, numrerade HC Xl/XXX, (3) färgträsnitt, ca 58 x 45 cm

568638

2018-09-07