Salongsgrupp rokokostil
2018-09-11
568642
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SALONGSGRUPP, 6 dlr, rokokostil, 1900-talets mitt, med skuren dekor, soffans längd ca 190 cm
Repor, märken, slitage