Figurin Johannes Hedegaard

Figurin Johannes Hedegaard
Figurin Johannes Hedegaard
Figurin Johannes Hedegaard
Figurin Johannes Hedegaard
Figurin Johannes Hedegaard
Figurin Johannes Hedegaard
Figurin Johannes Hedegaard
Figurin Johannes Hedegaard

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FIGURIN, flickhuvud, keramik, Aluminia, signerad Johannes Hedegaard, höjd 34 cm

Smärre slitage

568648

2018-09-08