Klubbat för:
3 000 SEK
2 500 SEK
ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956): Jimmy Page, "Physical Grafitti Tour", Los Angeles 27 Mars 1975, signerad Ed Finnell, numrerad 19/50, analogt fotografi, ca 50,8x40,6 cm
568649
2018-09-07