Ed Finnell fotografi förställande Jimmy Page

Klubbat för:

3 000 SEK

2 500 SEK

ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956): Jimmy Page, "Physical Grafitti Tour", Los Angeles 27 Mars 1975, signerad Ed Finnell, numrerad 19/50, analogt fotografi, ca 50,8x40,6 cm

568649

2018-09-07