Ed Finnell fotografi förställande The Who

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956): The Who, U.S Fall Tour, Los Angeles 23 November 1975, signerad Ed Finnell, numrerad 8/50, analogt fotografi, ca 50,8x40,6 cm

568650

2018-09-07