Märklin tågset spår Ho
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MÄRKLIN TÅGSET, spår Ho, 1950-tal, bestående av: ånglok, TM800, restaurangvagn 346/2J, godsvagn 320, 2 st öppen godsvagn 311b, (dessa i fabriksförpackningar), 2 personvagnar 246/1, bagagevagn 346/4
Delvis smärre slitage
568675
2018-09-07