Märklin tågset spår Ho

Märklin tågset spår Ho
Märklin tågset spår Ho
Märklin tågset spår Ho
Märklin tågset spår Ho
Märklin tågset spår Ho
Märklin tågset spår Ho
Märklin tågset spår Ho
Märklin tågset spår Ho
Märklin tågset spår Ho
Märklin tågset spår Ho

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MÄRKLIN TÅGSET, spår Ho, 1950-tal, bestående av: ånglok, TM800, restaurangvagn 346/2J, godsvagn 320, 2 st öppen godsvagn 311b, (dessa i fabriksförpackningar), 2 personvagnar 246/1, bagagevagn 346/4

Delvis smärre slitage

568675

2018-09-07