Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LISA RINNEVUO (född 1972): My Happy Place, signerad Lisa Rinnevou, 98/225, färglitografi, ca 46x43 cm. Oramat blad.
568679
2018-09-09
Gör en kostnadsfri värdering här