Gemmer 1800-tal

Gemmer 1800-tal
Gemmer 1800-tal
Gemmer 1800-tal
Gemmer 1800-tal
Gemmer 1800-tal
Gemmer 1800-tal
Gemmer 1800-tal
Gemmer 1800-tal
Gemmer 1800-tal
Gemmer 1800-tal

Klubbat för:

10 500 SEK

3 000 SEK

GEMMER, 4 st., glas, omkring sekelskifte 1800, porträtt, intaglio, höjd ca 3 cm, kaméer, 12 st, originaletui

3 st kaméer saknas, skador

568684

2018-09-07