Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KRANSFLASKA, s.k. mödomsflaska, 17/1800-tal, glas, dekor med påklipp
Soricka, fotring med nagg,
568688
2018-09-07
Gör en kostnadsfri värdering här