Kransflaska 17/1800-tal s ka mödomsflaska

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KRANSFLASKA, s.k. mödomsflaska, 17/1800-tal, glas, dekor med påklipp

Soricka, fotring med nagg,

568688

2018-09-07