Kent Larsson Konstsamling Karlzén
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KENT LARSSON (född 1959): "Efteråt" - Vit kopp, signerad, olja på duk, ca 53x46 cm,
Läs mer
568692
2018-09-23