Soffbord Nordiska Kompaniet

Soffbord Nordiska Kompaniet
Soffbord Nordiska Kompaniet
Soffbord Nordiska Kompaniet
Soffbord Nordiska Kompaniet
Soffbord Nordiska Kompaniet
Soffbord Nordiska Kompaniet
Soffbord Nordiska Kompaniet
Soffbord Nordiska Kompaniet
Soffbord Nordiska Kompaniet
Soffbord Nordiska Kompaniet

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FLORENCE KNOLL (1917-), soffbord, Knoll International USA för NK, 1938, rektangulär skiva fanerad i teak, svartlackerat stålunderrede, brickmärkt, höjd ca 45, 114x57 cm

Smärre bruksslitage

568694

2018-09-07