Henry Rosengren Hansen sideboard
Klubbat för:
9 400 SEK
Utropspris
10 000 SEK
HENRY ROSENGREN HANSEN, "Modell 38", sideboard, Brande Møbelindustri, Danmark, 1960-tal, fanérat i valnöt, etikettmärkt, höjd ca 105, 225x47cm
Smärre ytskador, delvis blekt, skivan med fläckar, övre lådan med mindre avslag (höger övre hörn)
568696
2018-09-07