Erik Cederberg oljemålning Konstsamling Karlzén
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ERIC CEDERBERG (1897-1984): Snäcka i månsken, signerad E. Cederberg, daterad -78, olja på pannå, ca 20x25 cm,
Läs mer
568699
2018-09-23