Erik Cederberg oljemålning Konstsamling Karlzén

Klubbat för:

2 800 SEK

1 500 SEK

ERIC CEDERBERG (1897-1984): Snäcka i månsken, signerad E. Cederberg, daterad -78, olja på pannå, ca 20x25 cm,

Läs mer

568699

2018-09-23