Marcello Moradini glasskulptur
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MARCELLO MORADINI (Italien, född 1940): "Jahresobjekt in Glas", signerad M Moradini, 367/500, etsad glasskulpur, tillverkad 1986 för Rosenthal, brickmärkt, monterad på väggplakett, ca 23x23 cm
Enstaka ytrepor förekommer
568704
2018-09-07